Dhoma 76

Rezervimi
Check In
Nate
Check Out
Dhomat
Dhoma 1
Te Rritur
Femije

Dhoma 76

Duke filluar nga€70.00 / Nate

 Mengjesi / Bufe    07:00=10:30
 Ka dy krevat dopjo//Ngjyra e dhomes eshte lejla.
 Krevat per femijet deri ne 6 vjec falas.
 Krevat portative(ME PAGESE PREJ 10€ ).
Kodi i wireless    11112222
 Parkimin//USB me filmat nga me te fundit 5€ dhe filma me .
 Siperfaqja eshte 51,7m².
 Minibarin(ME PAGESE e cila kryhet ne recepsion)
 Sherbimin ne dhome (ME PAGESE ).
 Sherbimin e lavanterise(ME PAGESE) .
 Nderrimi I carcafeve si dhe pastrimi I dhomes behet nga ora 10.00’-12.00’.
 Telefon ne tualet/tel. ne dhome 176.
 Kasafort ne dhome.
 Sherbimi TAXI(ME PAGESE) Me makinen e Hotelit.
 Salle Konferencash(ME PAGESE) 30 € 1 ora.
 Trajtimi me masazh(ME PAGESE).
 Ajer I kondicionuar.
 TV 32p HD (30 kanale Dixhitale).
 Klinika RUMEEK (Nga ora 08.00’-20.00’ ME PAGESE).
 Wireless free.
 Tel. recepsion 100 (Recepsioni I hapur 24 ore).
 Tel. i jashtem 042233002.
 Tel. i barit 283
 Tel. i restorantit 285
 Ofrohet sherbimi I pishines 1 ore. FALAS