Dhoma 75 – Familjare

Rezervimi
Check In
Nate
Check Out
Dhomat
Dhoma 1
Te Rritur
Femije

Dhoma 75 – Familjare

Duke filluar nga€90.00 / Nate

 Mengjesi / Bufe     07:00=10:30
 Apartament me dy dhoma.dhoma1 ka dy krevat dopjo.  edhe dhoma 2 nje krevat dopjo
 Krevat per femijet deri ne 6 vjec falas.
 Krevat portative (ME PAGESE PREJ 10 €)
 Kodi i wireless   11112222
 Parkimin free//USB me filmat nga me te fundit 5 € dhe filma me .
 Siperfaqja eshte 64,4m².
 Minibarin(ME PAGESE e cila kryhet ne recepsion).
 Sherbimin ne dhome(ME PAGESE).
 Sherbimin e lavanterise(ME PAGESE)
 Nderrimi I carcafeve si dhe pastrimi I dhomes behet nga ora 10.00’-12.00’.
 Telefon ne dhome /tualet 175.
 Kasafort ne dhome.
 Sherbimi TAXI(ME PAGESE) Me makinen e Hotelit.
 Salle Konferencash(ME PAGESE) 30 € 1 Ore.
 Trajtimi me masazh(ME PAGESE).
 Ajer I kondicionuar//Ashensor ne dhome.
 TV 32p HD (30 kanale Dixhitale).
 Klinika RUMEEK (Nga ora 08.00’-20.00’ ME PAGESE).
 Tel. recepsion 100 (Recepsioni I hapur 24 ore).
 Tel. i jashtem 042233002.
 Tel. i barit 283
 Tel. i restorantit 285
 Ofrohet sherbimi I pishines 1 ore FALAS.