Pishine
e pershtatshme per kater stinet e vitit
Hotel "Rosa Blu"

Keto jane ofertat me te fundit nga
GKAM Biznes CenterMenu Dasme Rosa Blu

Kafe Shyze

Ulje Cmimesh Hotel Rosa Blu

Gkam Shitje / Dhenie Me Qera Apartamente Dyqane Zyra

Check In
Nate
Check Out
Te Rritur
Femije

Qendra e Biznesit GKAM

Atje ku enderrat behen realitet

Qendra e biznesit GKAM eshte nje nga me bashkekohoret ne shqiperi ne te cilen ka 900-1000 vizitore cdo dite.

Rreth GKAM

Pozicioni i qendres se biznesit GKAM ndodhet ne qender te metropolit me te madhe shqiptar, Tirane, ne rrugen e Kavajes.

E ndertuar me nje arkitekture moderne me nje fasade xhami, e ben ate me te dallueshme dhe me nje pamje mbresekenese (ku mbulon 80% te pamjes se Tiranes).

Kjo qender eshte e njohur per sherbimet e larmishme qe ofron si Hotel “Rosa Blu” nga kati 6-10, Administrata tek kati 11, Restorant “Rosa Blu” ne katin e 12, Bar “Rosa Blu” ne katin e 13.

Kompleksi “Rumekk” ndodhet ne katin zero palestra si dhe pishina, kurse klinika ndodhet ne katin e 2-te.

Galeri